چرا شرکت آرمین تجارت را باید انتخاب کرد؟

در این نوشته ی کوتاه سعی می کنیم شما را مزایای انتخاب دان آماده شرکت آتام آشنا کنیم

تولید دان به صورت پلت و کرامبل:

دان آماده تولید شده به صورت پلت بر اثر حرارت بالا که در مراحل تولید به آن وارد می شود ، در مقایسه با خوراک آردی از قابلیت هضم و جذب بالای مواد غذایی برخوردار است. 

بر اثر حرارت اعمال شده بر دان ، پلت و کرامبل ضد عفونی می شوند و عوامل بیماری زا در آن ها از بین می رود.

دان پلت مخلوط کامل از انواع مواد غذایی می باشد و وقتی از آن تغذیه می شود مواد غذایی به صورت یکسان وارد بدن پرنده شده و از مصرف انتخابی جیره توسط پرنده جلوگیری می شود.

استفاده از خوراک پلت و کرامبل در مقایسه با خوراک آردی شرایط انبارداری راحت تری دارد و توزیع بین پرندگان موجود در یک سالن راحت تر خواهد بود.

در نهایت استفاده از پلت باعث افزایش ضریب تبدیل خوراک و افزایش بهره وری گله خواهد شد.

دان آماده تولید شده توسط شرکت آرمین تجارت آیدین مهر از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه شده است و شما می توانید با خیال راحت از دان آماده این شرکت استفاده کنید و به سلامت گله و افزایش بهره وری گله فکر کنید.

ضد عفونی ماشین های حمل و نقل دان:

فرآیند حمل و نقل دان در اکثر موارد توسط رانندگان شرکت انجام می گیرد، طی این فرآیند تمامی وسایط حمل و نقل قبل از ورود به سالن بارگیری هنام عبور از باسکول ضد عفونی می شوند.

تیم مجرب مشاوره و پشتیبانی شرکت:

شاید مهم ترین ویژگی شرکت آرمین تجارت آیدین مهر، تیم پشتیبانی قوی وحاذق این شرکت باشد، تیمی متشکل از متخصصین تغذیه طیور که آماده ارائه برنامه تغذیه طیور و مشاوره رایگان هستند، این تیم شامل مشاوره و پشتیبانی تغذیه مرغ گوشتی، مرغ تخمگذار تجاری و بوقلمون و بلدرچین می باشد.

ویژگی مثبت تیم مشاوره و پشتیبانی علاوه بر تحصیل در رشته مربوطه این است که دائما در حال به روز رسانی دانش خود زیر نظر اساتید مجرب این حوزه هستند تا بتوانند مناسب با شرایط روز برنامه مناسبی برای تغذیه طیور ارائه دهند.